Головна>Новини>Новорічні дива – як діти розкрили свої іт-таланти батькам

Новорічні дива – як діти розкрили свої іт-таланти батькам

У новорічні свята усі ми чекаємо дива. Мріємо про щасливе майбутнє дітей. Сподіваємось, що вони знайдуть улюблену справу і стануть успішними особистостями у дорослому житті.

Академія СТАРТ_ІТ напередодні Старого нового року створила для батьків казкове диво – фініш Зимового комп’ютерного табору. 12 січня справжнє свято очікувало школярів та батьків на випускних презентаціях 4-х програм Табору.

Першими дебютували школярі 8-9 років Зимової студії «Цікава інформатика». За 5 днів під керівництвом старшого викладача Академії, ІТ-фахівця Юрія Брезмена діти навчились створювати новорічну анімацію у графічному редакторі «Pencil 2D», підготували персональні світлини «Я у місті моєї мрії» у програмі Adobe Photoshop. Родзинкою стали презентації власних комп’ютерних ігор у середовищі KODU.


Школярі 11-15 років демонстрували свою майстерність у комп’ютерній графіці. На великому екрані батьки побачили авторські колажі персонажів та аватарки, які діти підготували за допомогою провідного викладача Академії, засновника творчої студії «Дизайн-майстерня», художника-дизайнера Ірини Балдіної.


Наступна вистава відбулась від школярів 11-15 років, які пройшли підготовку у Студії відео-блогера за програмою «Стань стрімером YouTube». Під керівництвом провідного викладача Академії, директора студії «Відео для Вашого бізнесу», відео-маркетолога Христини Дикун школярі налаштували ютуб-канали з додатковими опціями, підготували персональні сценарії та організували їх пряму трансляцію на YouTube і у соціальних мережах


Кульмінацію святкового дійства стала презентація школярів 10-15 років за програмою «Майстер художнього цифрового фото». Діти виступали у ролях фото-майстрів та фото-моделей. З допомогою провідного викладача академії, фотохудожника Міжнародної федерації фотографічного мистецтва AFLAP Віталія Воробйова кожен підготував портфоліо своїх світлин на вулиці, в приміщенні та фотостудії з корекцією в інтерфейсі Adobe Photoshop.


Крім того, діти пройшли підготовку у Тренінг-студії. Під керівництвом провідного викладача Академії, директора Центру розвитку особистості «Унікум», тренера-психолога Світлани Незабитовської школярі взяли участь у тренінгах на розвиток творчого та логічного мислення. Відбулись практичні заняття з начальником відділу Управління розвитку Львівської міської ради Олександрою Сендрій за програмою «Розумне місто» - Lviv-smart-city, а також екскурсія Director of Product Management Олени Занічковської у міжнародну ІТ компанію «The Gradient».


Таким чином, об’єднання зусиль батьків та професіоналів - викладачів Академії дозволило розкрити потенційні таланти дітей – учасників Зимового табору. Це був перший ознайомчий етап. В подальшому під час навчання в Академії школярі стануть справжніми майстрами у сфері IT-технологій та набудуть навички успішної особистості у своєму житті.

Усі випускники Зимового комп’ютерного табору отримали навчальні сертифікати та пільги на вступ до Академії. На завершення директор Академії СТАРТ_ІТ Олена Кобзєва розповіла присутнім як буде продовжуватись успішний старт школярів у світ комп’ютерних технологій при навчанні в Академії.

Для 4-х освітніх рівнів запропоновані навчальні програми: «Цікава інформатика» (8-9 років), «Базова комп’ютерна підготовка» (10-11 років), «Комплексна комп’ютерна підготовка» (12-14 років), ІТ-спецкурси (15-16 років), які погоджені із провідними фахівцями компаній Львівського ІТ-кластеру.

Шановні батьки! Надайте Вашій дитині радість творчого розвитку. Зробіть для неї справжнє диво – допоможіть розкрити різноманітні ІТ-таланти в Академії СТАРТ_ІТ ще під час навчання у школі.

Старт навчання 3-го березня. Забронюйте місця завчасно, групи малочисельні – до 12-ти осіб.

Реєструйтесь на сайті або за тел.: (067) 676-47-05, (032)290-28-85, (095) 309-68-84.

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10