Головна>Новини>Як стати айтішником у 8-9 років

Як стати айтішником у 8-9 років

6 червня відбулась знаменна подія – перший випуск Львівської Академії СТАРТ_ІТ слухачів І освітнього рівня 8-9 років.

На випускних урочистостях панувала святкова атмосфера. Спочатку відбувся квест. Змагання між командами батьків «Чемпіон» і випускників «Нью-Йорк» провела тренер-психолог, директор Центру розвитку особистості «Унікум» Світлана Незабитовська. Вісім турів змагань на швидкість та кмітливість виявили переможця – команду школярів.

Родзинкою урочистостей стала відео-презентація ІТ-робіт випускників під оплески батьків. Кожен демонстрував із коментарями роботи в Adobe Photoshop, розроблені ігри у середовищі Kodu та вміння працювати з програмами MS Office – Word, Excel, PowerPoint.

На завершення директор Академії Олена Кобзєва вручила випускниками дипломи Львівської Академії СТАРТ_ІТ про завершення навчальної програми «Цікава інформатика» із зазначенням навантаження та складених дисциплін: «Основи комп’ютерної графіки», «Знайомство з візуальним програмуванням», «Додатки Microsoft Office», «Англійська мова в ІТ», «Особистісні компетенції». Крім того, маленькі айтішники отримали міжнародний сертифікат від компаній Code.org – «Hour of code» («Година коду»).

Батьки також були поінформовані про програми навчання на ІІ-му освітньому рівні для дітей 10-11 років із пільгами при вступі та оплаті за навчання.

Шановні батьки, прийшло літо. Подаруйте дитині незабутній відпочинок у Літньому комп’ютерному таборі Академії СТАРТ_ІТ.

25 червня оголошується набір в Академію для дітей 8-16 років. Докладна інформація про особливості та інновації навчання – у статті «Чому батьки і діти обирають навчання у Львівській Академії СТАРТ_ІТ?».

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10