Головна>Новини>Як молодші айтішники підготувались до курсу «Базова комп’ютерна підготовка»

Як молодші айтішники підготувались до курсу
«Базова комп’ютерна підготовка»

5 травня в Академії СТАРТ_ІТ відбувся третій випуск школярів І-го освітнього рівня за програмою «Цікава інформатика».

На випускних урочистостях відбувся квест – змагання між командою школярів та їх батьків на кмітливість і швидкість виконання завдань. Впродовж години під керівництвом провідного викладача Тренінг-студії, тренера-психолога, директора Академії розвитку особистості «Унікум» Світлани Незабитовської пройшло 10 турів квесту. Батьки згадали свої юні роки, а діти отримали позитивні емоції від перемоги.


Родзинкою свята стала презентації ІТ-робіт, які молодші айтішникі розробили за допомогою старшого викладача Академії Юрія Брезмена та викладача Академії Наталії Кіндратів. Кожен із випускників демонстрував свої 4 роботи:

Випускники першого освітнього рівня отримали Диплом про завершення курсу «Цікава інформатика» із зазначенням складених дисциплін: «Основи комп’ютерної графіки», «Знайомство з візуальним програмуванням», «Додатки Microsoft Office», «English  в ІТ», «Особистісні компетенції». Крім того, школярі отримали міжнародний сертифікат від Code.org – «Hour of code» («Година коду»).


Директор Академії Олена Кобзєва повідомила батькам результати оцінки дітей своїх викладачів. Усі три викладачі: Світлана Незабитовська, Юрій Брезмен та Наталія Кіндратів отримали понад 11 балів за 12-бальною шкалою. Діти відзначили при анкетуванні, що заняття були цікаві та зрозумілі, а викладачі завжди їм допомагали. Тому більшість випускників побажали продовжити навчання в Академії на другому освітньому рівні.

Тут школярів 10-11 років очікує цікава програма «Базова комп’ютерна підготовка»:


Батьків повідомили, що літом оголошується набір в Академію на новий навчальний рік для школярів 8-16 років (докладна інформація про інновації та особливості навчання у статті «7 причин почати навчання в Академії СТАРТ_ІТ». При цьому випускники усіх освітніх рівнів мають пільги на вступ та знижку плати за навчання на наступному рівні

Шановні батьки! Під час канікул Ваші діти також можуть отримають незабутній відпочинок за креативною мікс-програмою у
Літньому комп’ютерному таборі Академії

Кількість місць у групах до 12 осіб. Виберіть зручну для Вас зміну Табору та зареєструйте дитину завчасно на сайті або за тел.: (067) 676-47-05, (095) 309-68-84.

Подаруйте дитині цікавий та корисний відпочинок!

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10