Головна>Новини>Випускні фестини: чому навчились слухачі другого та третього освітнього рівня

Випускні фестини: чому навчились слухачі другого
та третього освітнього рівня


У червні відбувся перший випуск школярів ІІ освітнього рівня за програмою «Базова комп’ютерна підготовка» та ІІІ освітнього рівня за програмою «Комплексна комп’ютерна підготовка», які поступили в Академію восени 2016 року.

5 груп слухачів звітували батькам і викладачам про свої здобутки за 2 роки навчання. Головне – це їх особистісний творчий розвиток, вміння створювати інновації, працювати у команді. У цьому переконались батьки під час спільного з дітьми квесту «Як монетизувати набуті ІТ-компетенції».

Під керівництвом провідного викладача Тренінг-студії, тренера-психолога Світлани Незабитовської 9 команд (до складу кожної входили школярі і батьки) підготували власні проекти.


Десятки оригінальних, креативних пропозицій надали школярі при презентації проектів. І це були конкретні практичні заходи, як монетизувати у реальному житті набуті під час навчання в Академії ІТ-компетенції: створення сайтів, комп’ютерних ігор та мультиків на замовлення, рекламних роликів у програмах мальованого відео, розміщення на стоках портфоліо художніх фотографій, заробіток на своєму каналі в ютуб, програмування роботів для дитячих ігор, створення аватарок, ілюстрацій, листівок та інше.

ІТ-роботи дітей батьки побачили під час демонстрації відео і фото підсумкових занять із розробки комп’ютерних ігор, робототехніки, 3D-моделювання та художньої цифрової фотографії. ІТ-проекти із розробки сторінок веб-сайтів, комп’ютерної графіки та дизайну школярі презентували раніше на батьківських зборах.


Свої таланти (tech & soft skills) слухачі Академії розкрили, завдячуючи зоряній команді провідних викладачів Академії, серед яких фахівці відомих міжнародних ІТ-компаній, а також засновники студій відео-маркетингу, графіки та дизайну, художньої фотографії, академії розвитку особистості. Гучними оплесками зустріли присутні анімаційне відео із викладачами Академії. На завершення випускних фестин директор, професор Олена Кобзєва вручила випускникам дипломи Академії СТАРТ_ІТ. Усі присутні – школярі, батьки та викладачі отримали подарунки-сувеніри Академії.


Випускники Академії отримали також 3 пільги на подальше навчання на наступному ІІІ та ІV освітньому рівні:

• вступ без тестування;
• безстрокову знижку оплати за навчання відповідно отриманого сертифікату;
• вступ за пільговою ціною згідно акції «Поступи в Академію по старій ціні до 30 липня!».

Багато батьків та дітей дали відео-інтерв’ю, в яких висловили подяку Академії та бажання продовжити навчання.

Шановні батьки! В червні стартував набір «Осінь - 2018» у Львівську Академію СТАРТ_ІТ.

Записати дитину на навчання Ви можете на сайті або за тел. (067) 676-47-05, (095) 309-68-84.


Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10