Головна>Новини>Параолімпійський чемпіон Андрій Демчук провів інтерактив у тренінг-студії Академії

Параолімпійський чемпіон Андрій Демчук провів інтерактив у тренінг-студії Академії

22 квітня до слухачів Академії СТАРТ_ІТ завітав параолімпійський чемпіон Андрій Демчук у Тренінг-студію на заняття з розвитку особистісних компетенцій. Зустріч проходила у формі інтерактиву.

Школярі дізнались, що ще на студентський лаві Андрій став програмістом і успішно працював у компанії SoftServe. Коли у житті сталось тяжке випробовування, він знайшов сили його подолати. Став викладачем кафедри інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка» та кандидатом технічних наук.

Але справжню силу духу та волю до перемоги Андрій, як непересічна особистість, розкрив у спорті. У 2016 році він став параолімпійським чемпіоном з фехтування на шаблі на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро у Бразилії. Його золота медаль прославила Україну та назавжди увійшла в історію світового спорту.

Заслужений майстер-спорту України Андрій Демчук для наших слухачів прокоментував відео свого фінального поєдинку на Олімпіаді, відповів на їх питання, побажав присутнім успіхів у вивченні комп’ютерних технологій та завершив бесіду під оплески зали.

Зустріч з параолімпійським чемпіоном, ІТ-фахівцем, патріотом України Андрієм Демчуком залишиться у пам’яті школярів. Його активне життя стане для всіх прикладом найвищого рівня розвитку особистості та успіху.

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10