Головна>Новини>Креативна прес-конференція школярів на майстер-класі YOUTUBE.2

Креативна прес-конференція школярів на майстер-класі YOUTUBE.2

Другий майстер-клас «Як стати зіркою YouTube» знов пройшов у Львівській Академії «СТАРТ_ІТ» із аншлагом.

Діти та батьки з великим інтересом сприйняли презентацію провідного викладача Академії, директора студії «Відео для Вашого бізнесу» Христини Дикун щодо вибору популярних тем для просування в Ютуб; основних правил створення відеоконтенту; безпеки в інтернеті та захисту від зловмисників.

Справжньою фішкою стало налаштування та проведення прямої відеотрансляції майстер-класу (live stream), коли присутні на смартфонах побачили пані Христину та себе у конференц-залі на ютуб-каналі Академії СТАРТ_ІТ.

Приємною несподіванкою для батьків стала трансформація майстер-класу у справжню прес-конференцію. Школярі задавали десятки фахових питань, професійно коментували інноваційні можливості популярного сайту та продемонстрували свої таланти у цій комп’ютерній технології.

Не менш креативно пройшла вікторина за тематикою майстер-класу. Тільки у 14-му турі визначились два переможці: Віталій Манчур, учень 7 класу Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка та Василь Луцик, учень 3«А» класу львівської СЗШ № 32. Вони отримали призи, а всі присутні пільгові сертифікати на навчання.

Сюрприз очікував також слухачів Академії Олега Трохановського та Олександра Процовського. Вони стали дипломантами Всеукраїнського фестивалю скрайбінг-роліків «Покоління мобільного Інтернету» від компанії Київстар. Присутні в залі побачили презентацію Олега, а учні були нагороджені почесними дипломами.

На завершення на Дні відкритих дверей директор Академії СТАРТ_ІТ Олена Кобзєва докладно розповіла про інноваційні програми та технології навчання для школярів 8-16 років за 4-ма освітніми рівнями. Після чого багато батьків записали дітей в Академію.

Проведений майстер-клас показав, що діти із задоволенням сприймають нові знання з професійної комп’ютерної освіти та швидко набувають вміння у сфері ІТ-технологій.

Шановні батьки, початок занять у групах набору «Весна-2017» 4 березня. Поспішайте, ще залишилось кілька місць на суботні та недільні заняття.

Для вступу дитини в Академію реєструйтесь на сайті або за телефонами (067) 676-47-05, (095) 309-68-84.

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10