Головна>Новини>Ми це зробили – наша перша комп’ютерна гра!

Ми це зробили – наша перша комп’ютерна гра!

У Львівській Академії «СТАРТ ІТ» відбувся другий мастер-класів із серії безкоштовних майстер-класів для школярів. Цікавий суботній день пройшов під гаслом: «Створи власну комп’ютерну гру».

Діти та їх батьки поринули в популярний світ віртуальних ігор. Під керівництвом досвідченого фахівця ІТ-компанії, учасники познайомилися з KODU – візуальним середовищем розробки трьохвимірних ігор.

Під час майстер-класу, школярі перетворилися з користувачів ігор в їх творців. Діти, з натхненням, розробили набір правил та команд, які вказували персонажам їх поведінку. Разом з тим юні розробники дізналися значення ключових команд англійською мовою.

Завершенням заходу стала вікторина для дітей, під час якої майбутні розробники не тільки перевірили свої знання, а й набули нових. Приємним сюрпризом, для батьків, стало нагородження всіх учасників сертифікатами, що дають знижку при навчанні в літньому таборі. Головний приз – фітнес-браслет, порадував переможницю вікторини Ніну Петрик, ученицю 8-го класу ЛНВК ім.Василя Стуса. Впевнені, що це тільки початок творчих перемог і кожна дитина, яка прийде в Академію «СТАРТ IT», відкриє в собі таланти!

Подальша програма game-студії складає масу цікавого та розвиваючого. На базі комп'ютерного літнього табору, учасники game-напрямку:
- придумають сюжет гри;
- потренують логічне мислення, зрозуміють мотиви дій інших людей під час гри;
- розвинуть інтерес до комп'ютерного програмування.

Ми приготували творчі змагання для Вашого дитини, нові яскраві враження, знайомства з однолітками, можливість розробляти персонажів та море натхнення від результатів власних проектів!

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10