Головна>Новини>Таємниці відеоскрайбінгу за 1 годину.

Таємниці відеоскрайбінгу за 1 годину.

Усі таємниці Video Scribing – динамічно мальованого відео (дудл), яке створюється рукою просто на очах глядача разом із аудіосупроводом, голосом за кадром і текстом, побачили діти та батьки 2 липня на безкоштовному майстер-класі.

Ця нова комп’ютерна технологія була вперше презентована у Львівський Академії «СТАРТ_ІТ» серед навчальних закладів міста. Чому присутні були зачаровані відеопрезентацією дудлів, які створили учасники першої зміни комп’ютерного табору Академії? Тому, що технологія Video Scribing має гіпнотичні властивості та здатність довгий час утримувати увагу глядачів. Оскільки відомо, що сприйняття інформації одночасно зоровою та слуховою системами людини в 2 рази краще ніж тільки відео та в 6 разів краще ніж тільки аудіоінформація.

Перший україномовний он-лайн тренер з відео-анімації, блогер Христина Дикун ознайомила дітей з 6-ма кроками створення дудла за допомогою програми ‎SparkolVideoScribe‬. На очах батьків і школярів народився відеоскрайбінг на сюжет пісні «Щебетала пташечка під віконечком».

Жваво пройшла вікторина за темою майстер-класу, переможець якої Олександр Рокіцький, учень Львівської правничої гімназії, отримав приз – пільговий сертифікат на навчання в Академії.

На презентації літнього комп’ютерного табору батьки дізнались, що у програмі тренінг-студії Академії діти навчаться користуватись унікальною технологією Video Scribing та створять на її основі власну відеопрезентацію, яку розмістять на ютуб-каналі. Слід зазначити, що в світі ця технологія ефективно використовується для розвитку бізнесу, зокрема для презентації компанії та реклами.

Поспішайте записати дитину у літній комп’ютерний табір! Кількість місць обмежена.

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10