Головна>Новини>5 причин стати ще у школі розробником веб-сайтів за 10 місяців

5 причин стати ще у школі розробником веб-сайтів за 10 місяців

Світ стрімко змінюється! Здебільшого вибір професії роблять під впливом батьківського досвіду. Школярі не завжди знають і розуміють, чого хочуть самі. Потім часто витрачають 5 років – і бачать, що просто їх втратили! І треба починати з початку! Коли ж за рік навчання, можна освоїти основи професії, і головне, побачити результат своєї роботи, у вигляді готового сайту – то вибір професії стає свідомим.

Легкий старт

Щоб стати веб-розробником (Front-end), досить почати з освоєння наступних технологій: HTML, CSS і JavaScript та CMS (системи управління контентом, зокрема WordPress, Joomla), отримувати досвід і удосконалювати свої знання та навички. Опанувати фронтенд-розробку можуть як хлопці, так і дівчата, вже з 14-ти років. 

Можна швидко знайти роботу

Веб-розробники користуються чималим попитом на ринку праці. У таких спеціалістах зацікавлені як масштабні фірми, так і невеликі компанії. Крім того, спеціаліст завжди зможе знайти роботу на фрілансі (біржі праці онлайн). Зараз у ціні не дипломи, а реальні практичні знання. І працювати фронтенд-розробником можна з будь-якої точки світу, в тому числі удома.

Стабільний дохід та можливість поєднувати з навчанням

Програмування сьогодні дуже добре оплачується. Спеціалісти можуть розраховувати на стабільний та високий дохід, який відповідає рівню роботи. У перспективі, коли фахівець розвивається, його заробітна плата також зростає. Крім того, великий попит на професіоналів дозволяє вам обирати пропозиції, що є найбільш привабливими як за оплатою, так і за умовами праці.

Змінюємо світ

Саме і від веб-розробників залежить, чи буде людям зручно користуватись сайтами, чи будуть вони отримувати задоволення. Згадайте, скільки часу ми проводимо в інтернеті – а проводити його на гарних та зручних сервісах набагато приємніше.

Самовдосконалення

Веб-розробка, як і загалом уся сфера ІТ, вимагає постійного навчання. Технології не стоять на місці, тому якщо ви не готові вчитись новому, шукати інформацію, відточувати свої навички  – ви будете позаду інших. Натомість, прагнення до власної реалізації та професіональне зростання зроблять вас першим та принесуть не лише задоволення, а й фінансову винагороду.

Щоб створювати веб-сайти, приходьте на 10-місячний курс «Розробка та просування веб-сайтів» від Львівської Академії СТАРТ_ІТ.

Що чекає слухачів Академії під час навчання:
• Навчальний процес відбувається за проектною формою – 100% практичні заняття на яких слухачі створюють власний проект. • Навчання під керівництвом досвідчених фахівців ІТ-компаній, які знають потреби ринку праці та вміють доступно та цікаво подати матеріал. • Набуття навичок розвитку особистості (soft skills) – успішної людини майбутнього. • Формування основ бізнес-підготовки (business skills) для реалізації своїх талантів та умінь у реальному житті. • Покращення навчання у школі завдяки новим знанням, які отримали в Академії (tech skills, soft skills, business skills, Speaking English in IT).

Старт навчання 24 лютого 2019 року. Заняття щонеділі 9:00 - 12:00.

Реєстрація на сайті або за телефонами: (067) 676-4705, (095) 309-6884.

Навчальна програма спецкурсу «Розробка та просування веб-сайтів»

ЗАПИСАТИ ДИТИНУ

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10