Головна>Новини>Ірина Балдіна – провідний викладач Академії СТАРТ_ІТ, дизайнер та художник за покликанням

Ірина Балдіна – провідний викладач Академії СТАРТ_ІТ, дизайнер та художник за покликанням

Завершується навчальний рік в Академії СТАРТ_ІТ. Школярі визначають рейтинг викладачів. І серед зіркового складу провідний викладач Дизайн-студії Ірина Балдіна.

З дитинства Ірина мріяла стати художником, навчалась у Львівський дитячий художній школі імені Олекси Новаківського. А далі художнє училище і перша професія – художник-реставратор. Фахову вищу освіту Ірина здобула в Український Академії Друкарства на кафедрі книжкової графіки та дизайну друкованої продукції.

Практичний різнобічний досвід молода дизайнер набувала в рекламних агенціях «МЕГА клас», «Наша справа», газеті «Поступ», журналі «Автоспорт» та видавництві «Бібльос». Творчим здобутком стали ілюстрації книжок відомих письменників Ірини та Ігоря Калинців.

Прийшов життєвий та професійний досвід. Тому природньо Ірина стала одним із співзасновників фото-дизайн студії «ФОТОГРАФІКА». Успішно реалізовані проекти «Львівська залізниця», «Корн», «Абсолютний стандарт», ТВК «Південний» та багато інших. На рекламному фестивалі «Золотий бублик» у Львові – перша премія глядацьких симпатій.

У 2011 році Ірина Балдіна створила власну творчу студію «Дизайн майстерня», її роботи – акварелі у жанрі портрет, графічні роботи (туш, перо) – широко відомі на Львівщині. Останні роки Ірина ще стала й професійним педагогом – спікером в освітньому проекті MOMS 3.0 «Бізнес-сніданки та бізнес-ланчі для мам», викладачем майстер-класів у Малій Бізнес-школі Львівського інституту менеджменту та у студії розвитку особистості «Унікум».

Ми пишаємось нашою колегою – дизайнером та художником за покликанням Іриною Балдіною, яка успішно передає свій досвід і знання молодим слухачам Академії СТАРТ_ІТ.

Цитата від Ірини: «Моє хобі співпадає з роботою».

P.S. Крім професійних здобутків Ірина має спортивні розряди з парашутного спорту, альпінізму та рафтингу.

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10