Головна>Новини>Другий випуск Академії - квест між "Айтішниками" та "Літаючими носорогами"

Другий випуск Академії - квест між "Айтішниками" та "Літаючими носорогами"

28 червня відбувся другий випуск слухачів І освітнього рівня 8-9 років у Львівській Академії СТАРТ_ІТ. На випускні урочистості діти прийшли із батьками.

Традиційно відбувся квест – змагання між командою школярів «Айтішники» та командою батьків «Літаючі носороги», який провела провідний викладач Тренінг-студії, директор Центру розвитку особистості «Унікум» Світлана Незабитовська. Академічна година змагань на кмітливість й швидкість виконання виявила переможця – команду випускників.

Батьки залишились задоволені від занять у Тренінг-студії, пригадали свою юність.

А далі приємною несподіванкою для гостей стали презентації ІТ-робіт їх дітей. Кожен з випускників під оплески демонстрував свою презентацію PowerPoint, обробку колажу в Adobe Photoshop, розроблені ігри у середовищі Kodu за власними сюжетами та відео-презентацію у Powtoon «Чого я навчився у СТАРТ_ІТ».

Директор Академії Олена Кобзєва вручила випускникам міжнародний сертифікат від компанії Code.org – «Hour of code» («Година коду»). Випускники також отримали диплом Львівської Академії СТАРТ_ІТ про завершення навчальної програми «Цікава інформатика».

На завершення батьки були поінформовані про навчальну програму, пільги на вступ та знижку оплати за навчання на ІІ-му освітньому рівні «Базова комп’ютерна підготовка» для дітей 10-11 років.

Шановні батьки! Під час канікул ваших дітей 8-11 років чекає цікавий незабутній відпочинок у Літньому комп’ютерному таборі «Суботні студії».

Оголошується також набір в Академію на новий навчальний рік для школярів 8-16 років. Докладна інформація про особливості та інновації навчання – у статті «Чому батьки і діти обирають навчання у Львівській Академії СТАРТ_ІТ?».

Запрошуємо юних талантів у Львівську Академію СТАРТ_ІТ. Тут діти стануть успішними професіоналами 20-х років нашого століття.

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10