Головна>Новини>Брейн-ринг батьків та школярів 10-11 років

Брейн-ринг батьків та школярів 10-11 років

7 липня у Львівській Академії «СТАРТ_ІТ» відбулась презентація ІТ-робіт слухачів ІІ-го освітнього рівня 10-11 років. Діти демонстрували батькам і друзям свої підсумкові проекти першого навчального року.

Але почалась презентація несподівано… Батьків залучили до заняття у Тренінг-студії із своїми дітьми. Відбувся неочікуваний для присутніх брейн-ринг, в якому змагались на кмітливість і швидкість мислення дві команди: школярів «Тінейджери» та батьків «Сакура». Під керівництвом провідного викладача Тренінг-студії, директора Центру особистого розвитку «Унікум» Світлани Незабитовської пройшли 15 турів змагань. З мінімальною перевагою 31:30 виявили переможця – команду батьків, при чому питання та завдання ставились одночасно дітям та дорослим. Всі залишились задоволені: діти отримали втішний приз-цукерки, а батьки – незабутні емоції від «телепортації» у юність та розуміння як діти набувають soft&sense skills (навички успішної особистості) у Тренінг-студії.

Наступним дійством були командні презентації ІТ-проектів логічних комп’ютерних ігор з використанням технології візуального програмування Scratch, які були виконані під керівництвом викладача Гейм-студії Наталі Кіндратів.

Коваленко Максим продемонстрував гру для розвитку швидкості реакції «Пакмен», у якій головний герой має з’їсти усі помаранчеві монетки, розміщені у лабіринті, і не торкнутися привида. Пакмена переслідує привид, який запрограмований рухатися за героєм. Як тільки привид торкається Пакмера, гра завершується програшем.

Олександр Возний розробив гру «Картки» на розвиток пам’яті . Перед гравцем – 12 карток, по 6 пар однакових зображень. Завдання гравця – якомога швидше знайти пари однакових зображень. Якщо одночасно розкрити 2 картки з однаковими картинками, тоді вони зникають. Тож в кінці гри у гравця порожній екран.

Гру-головоломку «Гобу заблукав» представив Ростислав Пендерецький. Головний герой Гобу заблукав у Німеччині. Щоб вибратися, йому потрібно пройти 2 лабіринти. В одному з них його зустрічає інший фантастичний герой, який загадує Гобу загадки. Лише відгадавши їх, Гобу може йти далі.

Гру на розвиток акуратності та уваги «Спортсмен» показав Максим Орест. Головний герой спортсмен, який повинен зібрати на своєму шляху усі монетки і не торкнутися чорних стінок. Як тільки герой торкається чорних стінок, він повертається на початок. Управління героєм відбувається курсором мишки, і в цьому оригінальність гри.

Далі гості побачили командні сюжетні комп’ютерні ігри, розробка яких проводилась під керівництвом викладача Гейм-студії Юрія Брезмена.

Команда «Virtus Pro» у складі Хамуляка Максима та Гривняка Максима продемонструвала гру для двох гравців – бій на мечах «Epic Fight» з оригінальним власним дизайном та використанням бонусів.
Команда «ProIT» у складі Олега Голди та Олександра Михайловича розробила гру «Car Zombie Killer» про постапокаліптичний світ після враження зомбі вірусом.
Сінєльнікова Марина представляла команду «Scratch Masters» – гру для трьох гравців на проходження рівнів «Galaxy Warrios».
Юрій Кобільник представляв команду «Natus Vincere» – гру для двох гравців двобій «Fight on sword» з використанням меча, пістолета та щита.

Таким чином, слухачі ІІ-го освітнього рівня показали батькам, що вони здатні створювати власні креативні ІТ-продукти. На другому році навчання школярі розроблять веб-сторінки сайтів; познайомляться з основами 3D-моделювання, створять анімацію з власними персонажами, а також опанують цифрове фото та основи робототехніки на базі Arduino.

На завершення урочистостей директор Академії Олена Кобзєва побажала дітям і батькам гарного літнього відпочинку.

Шановні батьки! Львівська Академія СТАРТ_ІТ з 1-го липня розпочала новий набір «Осінь-2017» для школярів 8-16 років. Набір триває до 5-го вересня. Поспішайте, кількість місць у групах обмежена до 12-ти осіб. Реєструйтесь на сайті або за телефонами (067) 676-47-05, (095) 309-68-84, (032) 290-28-85.

Пропонуємо прочитати докладну інформацію про інновації навчання «Два з половиною кроки до успіху Вашої дитини у майбутньому»

Запитати у менеджера

вул. Городоцька

По вулиці Городоцька – зупинка «Скриня», приміський вокзал:

Маршрутки: №№ 9, 10, 16, 20, 25, 28, 32, 34, 43, 51, 184а
Тролейбус: № 7,12
Трамвай: № 11

вул. Героїв УПА

По вулиці Героїв УПА – зупинка вул. Смаль-Стоцького, «А-ля мінут», «Спортлайф»:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38
Тролейбус: № 2, 9, 10

вул. Антоновича

По вулиці Антоновича – зупинка Максима Залізняка:

Маршрутки: № 2А, 7, 33, 38, 133, 138, 171
Тролейбус: № 2, 9, 10, 20

Площа Кропивницького

Площа Кропивницького:

Маршрутки: №15, 24, 29, 41, 42, 54
Трамвай: №1, 6, 10